Ürün ara


Gelişmiş Arama

En Çok Bakilan Ürünler

YARI BODUR CAN ERİK FİDANI (ANAÇ:MYRABOLAN-29-C)

YARI BODUR CAN ERİK FİDANI (ANAÇ:MYRABOLAN-29-C)

Tarih 28 Nisan 2013, 12:48 Editör

BODUR ERİK

CAN ERİĞİ - ANAÇ MYROBOLAN-29/C

Can Eriği , Papaza nazaran daha yuvarlak açık yeşil mayhoş ve suludur. Et dokusu incedir, Olgunluk ilerledikce meyve kalitesi artar, meyve ortalaması 15-20gr'dır. Kendine verimlidir.Papazdan 1 hafta sonra yeşil tüketim için toplanır.

MYROBOLAN 29-C

Yarıbodur gelişim gösteren bir anaçtır. Kayısı ve erik çeşitlerinde anaç olarak kullanılır. Su tutma kapasitesi iyi olan verimli topraklarda yetişir. Ağır topraklarda kök çürüklüğüne dayanır. 2-3 yaşında meyve verimi başlar. Orta derinlikte kök sistemine sahiptir. Sık dikim için uygun bir anaçtır. Kuraklığa orta derecede dayanıklıdır. Erik,kayısı için uygun olur badem ile uyuşma problemleri görülür. Kök ur nematoduna dayanıklıdır. Dikim mesafeleri ,sıra arası ve sıra üzeri 2,5×4 m veya 3×4 m mesafeler olarak ayarlanabilir.
2015 yılı yaz dönemi Myrobolan anacı üzerine aşılama sipariş alımlarımız devam etmektedir.Sipariş için 0532 468 84 39 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 
can erik fidanı,bodur can eriği fidanı,bodur erik fidanı satışı,can eriği bahçesi,yeşil erik fiyatları,tüplü bodur erik,badur erik dönüme kaç adet dikilir,sertifikalı can eriği fidanı,saksılı can erik fidanları

Bu haber 1937 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yarı Bodur Erik Fidanları

YARI BODUR PAPAZ ERİĞİ (ANAÇ:MYROBOLAN-29/C)

YARI BODUR PAPAZ ERİĞİ (ANAÇ:MYROBOLAN-29/C) BODUR PAPAZ ERİĞİ

Ürün ara


Gelişmiş Arama

ANKET

Bodur Fidanlarla Bahçe Kurmak İstermiydiniz?
Tüm Anketler

Sosyal Medya'da Biz

facebook.com/ceranfidan