Ürün ara


Gelişmiş Arama

En Çok Bakilan Ürünler

YARI BODUR PAPAZ ERİĞİ (ANAÇ:MYROBOLAN-29/C)

YARI BODUR PAPAZ ERİĞİ (ANAÇ:MYROBOLAN-29/C)

Tarih 28 Nisan 2013, 12:52 Editör

BODUR PAPAZ ERİĞİ

PAPAZ ERİĞİ - ANAÇ MYROBOLAN-29/C

 Verimi iyi olan Papaz Eriğinin ağaçları geniş, sık dallı ve yayvan taç oluşturur. Erken çiçeklenmeden dolayı bazı yıllar ilkbahar geç donlarından zarar görür. Papaz Eriği Genelde yeşil olum döneminde Nisan sonu hasat edilir. Hasat edilmezse Haziran sonu kırmızı olumda da hasat edilebilir. Meyve 20-25 gr. ağırlığında yuvarlak sap tarafı hafif basık, karın çizgisi belirgin ve çukurdur. Meyve dış kabuk parlak yeşil, meyve eti sert, sulu ve açık yeşil renktedir.

MYROBOLAN 29-C

Yarıbodur gelişim gösteren bir anaçtır. Kayısı ve erik çeşitlerinde anaç olarak kullanılır. Su tutma kapasitesi iyi olan verimli topraklarda yetişir. Ağır topraklarda kök çürüklüğüne dayanır. 2-3 yaşında meyve verimi başlar. Orta derinlikte kök sistemine sahiptir. Sık dikim için uygun bir anaçtır. Kuraklığa orta derecede dayanıklıdır. Erik,kayısı için uygun olur badem ile uyuşma problemleri görülür. Kök ur nematoduna dayanıklıdır. Dikim mesafeleri ,sıra arası ve sıra üzeri 2,5×4 m veya 3×4 m mesafeler olarak ayarlanabilir.
Sipariş için 0532 468 84 39 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 
papaz eriği fidanı,yeşil erik fidanı,bodur papaz eriği,tozlayıcı erik,tüplü bodur papaz eriği,sertifikalı papaz eriği fidanı

Bu haber 2277 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yarı Bodur Erik Fidanları

YARI BODUR CAN ERİK FİDANI (ANAÇ:MYRABOLAN-29-C)

YARI BODUR CAN ERİK FİDANI (ANAÇ:MYRABOLAN-29-C) BODUR ERİK

Ürün ara


Gelişmiş Arama

ANKET

Bodur Fidanlarla Bahçe Kurmak İstermiydiniz?
Tüm Anketler

Sosyal Medya'da Biz

facebook.com/ceranfidan